ניתוח אף

ניתוחי אף הפכו בעשורים האחרונים לניתוחים פלסטיים נפוצים במיוחד.
מה שהופך אותם לכאלה היא העובדה שהאף הוא איבר מרכזי בפניו של האדם ואינו ניתן להסוואה, לכן כל פגם או בעיה אסתטית בו בולטים לעין ומושכים תשומת לב יתרה הגורמת לסבל ולתחושות של מבוכה, בושה ותסכול.
ניתוחי אף זוכים להצלחה רבה מבחינת איכות התוצאה ומהלך הניתוח הקל והפשוט יחסית.
היות וקיימת תופעה של ביצוע ניתוחי אף אצל רופאים אשר אינם מיומנים ומומחים מספיק בתחום זה, ואז צורך לעבור ניתוח מתקן נוסף, יש לבחור בקפידה את מנתח האף עליו תוכלו לסמוך בעיניים עצומות לאורך כל התהליך עד שתגיעו לתוצאה המושלמת מבחינתכם.

מומחיות בניתוחי אף

ד"ר רובינפור הוא כירורג פלסטי ובעל ניסיון ומוניטין רבי שנים בכל הקשור לניתוחי פנים בכלל וניתוחי אף בפרט.

בנוסף לתיקוני אף אסתטיים התמחה ד"ר רובינפור גם בתיקון בתיקון פגמים מולדים באף.

ניסיונו העשיר בתחום ניתוחי האף כולל ניתוחי אף לטיפול במצבי שיפור זווית האף, גודלו, עיוות, א- סימטריה ועצם קעורה מדי. ד"ר רובינפור מקפיד כעיקרון מנחה על ההתאמה בין מבנה הפנים של המטופל לבין תוצאת הניתוח, בכדי להגיע לתוצאה הטבעית והאמינה ביותר.

במקרים בהם מצבו של האף אינו מאפשר ניתוח (מסיבות רפואיות שונות) משתמש ד"ר רובינפור בגישה חדשנית ופורצת דרך לתיקון דפורמציות באף, על ידי הזרקת חומר מילוי מיוחד המקנה תוצאות מיידיות הנשמרות לאורך שנים.

חשוב ביותר לדעת על ניתוחי אף
תוצאת כל ניתוח, קל וחומר ניתוח אף, תלויה במידת הכשרתו ומידת מיומנותו של הרופא המבצע את המהלך. ככל שתיבחרו בקפידה רופא מהשורה הראשונה, מנוסה ובכיר בתחום כך תוכלו לחשוש פחות מן התהליך הצפוי ולקבל תוצאה לשביעות רצונכם המלאה בסיומו.

 

ניתוח אף מוצלח מצריך כישרון בתחום הכירורגיה וחוש אסתטי מפותח לצד הבנה מעמיקה בתחום הפיזיולוגיה והנשימה כפועל יוצא מהניסיון שלו בתחום. בחירת מנתח פלסטי אמין וותיק מהתחום תקל עליכם את התהליך כולו ותקדם אתכם לעבר התוצאה הרצויה מהר ככל האפשר.

 

האף הוא איבר מרכזי ובולט בפנים ועל כן מושך באופן טבעי תשומת לב רבה.
מטרת ניתוח האף היא לבצע שינויי אולם לעשות זאת באופן שבו האף ישתלב במבנה הכללי של הפנים ולא יראה מלאכותי או לא טבעי.
בפגישת הייעוץ וההיכרות עם המטופלת בודק ד"ר רובינפור האם הסיבה לניתוח היא אסתטית בלבד או שקיימת גם בעיה רפואית.
בפגישה ייבדקו באופן ייסודי גם אורכו של האף, רוחב בסיס האף, סטיית המחיצה, גבנונים וכד'.
מטרתה של פגישת הייעוץ היא גיבוש החלטה משותפת האם וכיצד ניתן לתקן את הפגמים באף ולהגיע לתוצאה יפה וטבעית.

הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה ובדרך כלל המנותח משוחרר לביתו עוד באותו יום.

ניתוח אף יבוצע בבית חולים, במרבית המקרים באמצעות הרדמה מקומית על ידי רופא מרדים מומחה. במהלך ניתוח אף, המתבצע דרך הנחיריים וממשיך בתיקון השלד הפנימי באף, המטופל לא ירגיש כאב או תופעות לוואי מידיות.