ד"ר רובינפור » הטיפולים » ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים ד"ר רובינפור מנו

מרפאתנו מתמחה במגוון ניתוחים פלסטיים:

 • מתיחת פנים מלאה וחלקית (פייסליפטינג)
 • ניתוח עפעפיים
 • ניתוח אף
 • הרמת והגדלת חזה
 • וכל מגוון הניתוחים הפלסטיים המוכרים

מתיחת הפנים  מבוצעת בשיטה ייחודית 
שיטה תלת ממדית השומרת על הבעת פנים טבעית וצעירה. במהלך הניתוח מבוצעת הרמה ומתיחה של העור והשרירים, והזזה של שומן למקומות מדוללים. לעתים מוסיפים למתיחה פעולת קילוף (פילינג) לאזורים בהם יש צורך לשפר את איכות העור ולהעלים קמטוטים.
מתיחת פנים מידע נוסף

הרמת עפעפיים
ניתוח הרמת עפעפיים הפך להיות לאחרונה אחד הניתוחים השכיחים ביותר.הוא יכול להתבצע עם או בלי הרמת גבות. צניחת העפעפיים קשורה לרוב לגיל אך לעתים זו יכולה להיות תוצאה של גנטיקה.  מידע נרחב על
ניתוחי עפעפיים
 
עם הגיל, עור מאבד מהאלסטיות שלו ונהיה דק יותר מה שגורם לרפיון העור המלווה בקמטוטים וקפלים. הרקמה אשר עוטפת את שקיות שומן הארובה מתרופפת וכתוצאה מכך השומן פורץ החוצה ומתחיל לבלוט. ולכן יש צורך בחיזוק הספטום, אותה רקמה אשר תומכת ברקמת השומן.

בנוסף לכוח הכבידה אשר משפיע על העפעפיים והגבות ישנו גם שינוי במבנה הגרמי של הארובה מה שגורם לצניחת עפעפיים, גבות צנוחות קפלים של עור מעל העפעף העליון, שקיות שומן מעל ומתחת לעיניים. כל אלה מקנים לפנים ולעיניים מראה עייף וכבד. כמו כן, לעתים מלוות התופעות האלה בכאבי ראש עקב מאמץ יתר של שרירי המצח ובעיות תפקוד של העיניים בשל אי נוחות שנגרמת מצניחת הריסים ע"י כפלי העור.

בניתוחי עפעפיים עליונים ותחתונים ניתן לטפל בהשפעות גיל וגנטיקה, המתבטא במראה עיניים עייף, כבד וזקן. באמצעות הרמת עפעפיים ניתן לתקן צניחה ורפיון של עפעפיים תחתונים ועליונים. בניתוחי עפעפיים מתבצע סילוק עודפי עור, שריר ושומן ונוצרת מתיחה חדשה של רקמת העור.

בניתוח עפעפיים עליונים מסלקים את עודפי העור ואת שקיות השומן דרך חתך עדין לאורך העפעף העליון. מכיוון שהחתך מתבצע לאורך העפעף בקו הקפל הטבעי הצלקת הניתוחית מסתתרת בתוכו וכמעט שלא ניתן לראות אותה. בסיום הניתוח עור העפעפיים עובר תפירה עדינה, זמן ההחלמה הוא קצר מאוד.

בניתוח עפעפיים תחתונים ניתן לנקוט בשתי גישות מקובלות. גישה אחת היא דרך חתך חיצוני שמתבצע מתחת לריסים בו מוסרים עודפי שומן והעור. הגישה השנייה כוללת הוצאת שקיות שומן דרך פנים העפעף. את עודפי העור ניתן להסיר ע"י חתך עורי חיצוני צידי שאינו נראה. כל זה ללא צורך בתפרים מה שלא משאיר בסופו של דבר צלקות.

באמצעות מתיחה קלה של החלק החיצוני של העפעף התחתון ניתן לייצב וגם למתוח את העפעף מה שמעצב מחדש את האזור ומטשטש שקיות שומן, עין שקועה ועודפי עור. זמן החלמה לאחר ניתוח עפעפיים תחתונים הוא ארוך יחסית ונמשך כשבועיים.

 היום נהוג לבצע ניתוח משולב של הרמת עפעפיים עליונים והרמת גבות מה שחוסך חתכים וצלקות וגורם למראה צעיר ורענן!

ניתוח אף 
האף הוא איבר מרכזי ובולט בפנים ולכן מושך תשומת לב. מטרת ניתוח האף הינה לבצע שינוי אולם לעשות זאת באופן שבו האף ישתלב במבנה הכללי של הפנים ולא יראה מלאכותי. מידע נרחב על
ניתוחי אף

בפגישת הייעוץ יבדוק דר' רובינפור האם הסיבה לניתוח הינה אסתטית בלבד או שקיימת גם בעיה רפואית.

הרופא יבדוק את אורך האף, רוחב הבסיס, סטיית המחיצה, גבנונים וכד', ויחד עם המנותח יגיע להחלטה כיצד ניתן לתקן את הפגמים ולקבל אף יפה וטבעי.

הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה ובדרך כלל המנותח משוחרר לביתו עוד באותו יום.

דר' רובינפור מבצע מעקב אחר תוצאות הניתוח עד להחלמה מלאה.

הגדלת חזה
 בשנים האחרונות ישנה התקדמות גדולה באיכות השתלים המיועדים להגדלת חזה וכן בטכניקות ההשתלה. עובדה זו הפכה את ניתוח השתלת החזה לאחד הניתוחים הנפוצים ביותר, בארץ ובעולם. הניתוח מאפשר לנשים שאינן מרוצות מגודל ו/או צורת החזה, לשפר את מראהו הכללי. הוכח כי ניתוח חזה מחזק לחלק מהנשים את הביטחון העצמי ואת תחושת הנשיות שלהן, וכך משפר לאין שיעור את איכות חייהן.
למידע נרחב על
הגדלת חזה

השתלים החדשים המשמשים להגדלת חזה עשויים כולם ממעטפת סיליקון גמישה ומכילים ג'ל דביק שצמיגותו מונעת סכנת נזילה או דליפה ומאפשרת עיצוב חזה מושלם בשעת הניתוח.

השתלים הינם אנטומיים ועגולים ולהם מגוון צורות ופרופילים שונים. בפגישת הייעוץ המקדימה, בוחרת המטופלת יחד עם דר' רובינפור את סוג השתל המתאים לה ואת גודלו, לפי רצונה, הרגשתה האישית והנתונים הפיזיים של גופה.

קביעת טכניקת הניתוח תלויה בגודל השד ובמידות הגוף. לבחירה נכונה ומתאימה חשוב מאוד לבצע את הניתוח אצל רופא מנוסה ומיומן.

לדר' רובינפור ידע מקסימאלי וניסיון רב בניתוחי חזה המאפשרים לו לבחור עבור כל אישה את טכניקת הניתוח המתאימה ביותר לגופה.

השיטה הייחודית של דר' רובינפור מצמצמת את הכאב לאחר הניתוח עד למינימום האפשרי.

הקטנת חזה 
לעתים נשים חשות חוסר שביעות רצון מהופעתן בגלל חזה גדול, כבד וצנוח וחוסר פרופורציות בין חלקי הגוף. הגודל המוגזם גורם לחלקן כאב פיזי מטריד והדבר מפריע בעת פעילות גופנית. כמו כן, זה יכול להפריע מבחינה חברתית ו/או מבחינה אסתטית (מציאת בגדים מתאימים וכו').

מטרת הניתוח להקטנת חזה הינה להיפטר מרקמות שומן ושד מיותרות, סילוק עור עודף והרמת השד.

בשיחת הייעוץ עם דר' רובינפור, תקבל המטופלת מידע לגבי שיטת הניתוח ואופציות העומדות בפניה ויחד עם הרופא תתקבל החלטה לגבי גודל וצורת החזה הרצויים.

הרמת חזה או הרמה בשילוב הגדלה

 הרמת חזה  זהו ניתוח המתאים לחזה נפול. ישנם מקרים בהם החזה נפול ומרוקן, בהם ניתן להוסיף שתל מתאים. לאחר שיחת ייעוץ של המטופלת עם דר' רובינפור, יוחלט האם הרמה בלבד תתרום למראה זקוף וטבעי של החזה או שקיים צורך בשתל למילוי החזה.
 

 • טכניקות וחידושים במתיחות הפנים

  שיטה חדשה במתיחת פנים, ד"ר רובינפור מגדולי המנתחים הפלסטיים בארץ ובעולם ביצע אין ספור מתיחות פנים, אחת המהפכות הגדולות בתחום מתיחת פנים

 • חומרי מילוי קמטים

  חומרי מילוי קמטים, אין ספק זהו הטרנד החדש, ד"ר רובינפור מנו מומחה בהזרקות חומרי מילוי, היכנסו לקבלת מידע בנושא, יש דברים שחשוב לדעת

 • תמונות לפני ואחרי

  תמונות לפני ואחרי, הכנסו לצפייה בתמונות של מטופלים לפני ואחרי, כמובן שהתמונות להמחשה בלבד ואישור המטופל

 • פעילות גופנית לאחר ניתוחים פלסטיים

 • חדשות על הזרקות חומרי מילוי קמטים

  שיטות חדשות בהזרקות מילוי לפנים התקשרו עכשיו לקבלת פרטים

 • מתיחת פנים בשיטה חדשה

  טכניקות וחידושים במתיחת פנים, שיטה החדשה, לחצו לקבלת מידע נוסף
  טכניקות וחידושים במתיחת פנים בשיטה החדשה

 • הזרקות לפנים

  התקשרו למרפאתינו לקבלת פרטים
  03-7678008

 • תמונות חדשות בניתוחי עפעפיים

  בימים הקרובים יעלו תמונות לפני ואחרי של ניתוחים פלסטיים בכל סוגי הטיפולים המבוצעים במרפאתינו