גישה ניתוחית חדשה למילוי עפעפיים שקועים ועייפים

מתיחת פנים – הניתוח הפלסטי אשר אינו מפסיק להתחדש

והפעם – גישה חדשה ומוצלחת במיוחד לניתוח עפעפיים שקועים ועייפים !

Teenage girl in white sweater, eyes closed, smiling, young beautiful woman, studio shot on white background, isolated

ניתוח פנים היה ועודנו, לאורך כל השנים, אחד הניתוחים המבוקשים והפופולריים ביותר בקרב כירורגים פלסטיים מומחים, במיוחד הודות לתוצאותיו הנראות לעין הנשמרות לאורך זמן רב, בהשוואה לפרוצדורות אסתטיות אחרות שאינן כירורגיות.

הניתוחים הפלסטיים הינם תחום אשר אינו מפסיק להתפתח ולהתחדש בטכניקות ניתוחיות מתקדמות, שמטרתן להפוך את תוצאות הניתוח למוצלחות יותר, נשמרות זמן רב יותר, להפוך את ההחלמה מן הניתוח לקלה ומהירה יותר ועוד.
בתחום מתיחות הפנים ניתן לראות במיוחד כיצד הטכניקות הכירורגיות אינן מפסיקות לעולם להתפתח והדבר בולט במיוחד כאשר מדובר בכירורגים פלסטיים בעלי ניסיון עשיר ורב שנים במתיחות פנים וצוואר באופן ספציפי.
אחת התלונות המובילות של אנשים המגיעים לקליניקה לייעוץ היא כי הם נראים עייפים ומותשים כל הזמן.
הדבר בולט באותה המידה גם בקרב נשים וגם בקרב גברים המגיעים לקליניקה ומתעניינים בפרוצדורות כירורגיות שונות של מתיחת פנים.
מה שמשפיע פעמים רבות על המראה הכללי של הפנים, ומקנה להם מראה עייף וחסר אנרגיה, הוא מצבם של העפעפיים. אחד מן הסימנים הבולטים של הגיל, הניכרים בפנינו, הינו עיניים שקועות.
אנשים רבים נתקלים בתופעה של עיניים השקועות לאחור ועודף עור בעפעפיים סביבן.
היות ועם הגיל נעלם השומן הטבעי הנמצא סביב העיניים, העין שוקעת לאחור ומתקבל מראה עייף ומבוגר.
כאשר צופים בתמונות של אנשים צעירים, ניתן לראות שהחלק התחתון של העפעף אצלם הוא ממולא ותפוח, והעור סביבו מתוח.
מן התובנה הזו התפתחה טכניקה חדשה ומתקדמת לניתוחי עפעפיים, בה מוסיפים במהלך הניתוח שומן עצמי מאזורים שונים בפנים, בהם הוא לא ניכר לעין ונמצא כלוא בעומק הרקמות, כמו למשל מאחורי עצמות הלחיים, ומעבירים אותו כלפי מעלה ולמעשה ממקמים אותו מחדש באזור העפעף התחתון השקוע והמרוקן.
במהלך הניתוח, בנוסף להזזת השומן ממקומות אחרים בפנים אל אזור העפעף התחתון, גם מוסיפים שומן עצמי ממקומות אחרים בגוף ויוצרים בסך הכל מראה ממולא ומוצק של העפעף התחתון, שנראה לא מנותח וכבר לא שקוע.
לאחר מכן מותחים את העור על השומן אשר מילאנו בעפעף.

מראה רענן וצעיר

השומן העצמי נותן יותר מלאות ומוצקות לעפעף השקוע ומקנה לו מראה רענן וצעיר יותר.
יש לנו ניסיון עם מטופלים אשר עברו ניתוח של העפעף התחתון בלבד, לא במסגרת ניתוח פנים כולל, וזכו לשיפור ניכר מאוד במראה פניהם. אותו האדם נראה פשוט שונה לגמרי, בעל מראה רענן ומוצק.
היתרון הגדול ביותר בשיטה זו היא במענה שהיא נותנת לצורך הקיים במילוי נפח בעפעף התחתון.
מילוי נפח בעפעף התחתון באמצעות חומצות היאלורוניות, למשל, הוא בעייתי היות ואזור העפעף הוא רגיש במיוחד ופעמים רבות מתפתחות בו תופעות של רגישויות, נפיחויות ובצקות קשות שנמשכות הרבה זמן כתוצאה מהזרקת חומרי מילוי.
כאשר המילוי מתבצע באמצעות הזזת שומן טבעי מאזור קרוב בפנים, המראה שמתקבל הוא הטבעי ביותר והתוצאה נשמרת למעשה לכל החיים, היות ולא מנתקים את אספקת הדם המקורי של השומן.
בנוסף, אין שום אפשרות לסיבוך שיכול לנבוע מהחדרה של חומר זר אל תוך הגוף, היות ומדובר בשומן אשר נלקח מאותן הפנים, פשוט הוזז למיקום מעט שונה.
כאשר משלבים טיפול בשני העפעפיים, העליון וגם התחתון, בניתוח אחד – נוצרת תוצאה מוצלחת אף יותר, היות ושני העפעפיים נראים מלאים, מתוחים ורעננים במידה שווה.

 

 

 

 

 

Call Now Button