ניתוחי פנים

ניתוחי פנים בשיטה ייחודית עם ד"ר רובינפור

אחת ההתמחויות הייחודיות של מרפאת ד"ר רובינפור היא ניתוח פנים, מתיחת פנים על כל מגוון סוגיהן והטכניקות שלהן.
מתיחת הפנים מתבצעת בשיטה ייחודית, המתמקדת בתלת הממדיות של הבעת הפנים, ושומרת בכך על הבעת הפנים הטבעית גם לאחר הקניית המראה הצעיר יותר.
במהלך הניתוח מבוצעת הרמה ומתיחה של העור ושרירי הפנים, והזזה של שומן למקומות בהם הוא מדולל.
לעתים נוסיף למתיחת הפנים גם פעולה של קילוף העור (פילינג) באזורים בפנים בהם יש צורך לשפר את איכות העור ולהעלים קמטוטים וקמטוטונים.

כתוצאה מחשיפה לשמש, כוח המשיכה, גנטיקה ובעקבות שינויים הורמונליים ועליות וירידות במשקל - נעלם עם השנים חלק מן השומן התת עורי.
במקביל מתבצעת גם נסיגה של עצמות הלחיים או החניכיים.
כל אלו תורמים לשינוי דרסטי במראה הפנים.
איבוד רקמות הקולגן והאלסטין התת עורי מביא לירידה בגמישות העור ומעניק לו מראה עייף ונפול.

שאלה זו עולה כמעט בכל ביקור במרפאה או בכל פגישת נשים חברתית.
התשובה היא, שכמו בכל ניתוח אסתטי שבו רוצים לשפר מראה קוסמטי/אסתטי יש לנתח רק כאשר טכנית יש מה לנתח, כלומר שאכן קיימת איזו שהיא צניחה ורפיון של השרירים.
הדבר החשוב ביותר הוא האדם עצמו, הדימוי העצמי שלו והנכונות שלו לשינוי, וכמובן חשובה מאוד גם ההבנה ותיאום הציפיות לגבי מטרת הניתוח והסיכונים האפשריים.
אין גיל שבו " אפשר להתחיל", יחד עם זאת רצוי מאוד לבצע את הניתוח לפני שכל הרקמות מאבדות את האלסטיות שלהן.
המגמה העולמית כיום היא לעבור את הניתוח בגילאים צעירים יותר ויותר, על מנת לשמר לאורך זמן את המראה הרענן.

לביצוע ניתוח מתיחת פנים פונים נשים וגברים החל מהעשור הרביעי לחייהם אשר בפניהם ניכרים במיוחד קמטי הבעה המעיבים על מראה עור הפנים.
ניתוח מתיחת פנים זוכה להצלחה רבה ונפוץ במיוחד בעיקר משום שמדובר על שיפור משמעותי המתקבל בסופו במראה הפנים שהם כרטיס הביקור הייחודי של כל אחד ואחת מאיתנו.

מראה צעיר, רענן ואטרקטיבי הוא בהחלט פונקציה של מראה עור פנים חלק ורענן ולכן על מנת להשיג מראה זה, מטופלים רבים פונים לתחום הכירורגיה הפלסטית על מנת להשיג את השינוי המיוחל.
בניתוח מתיחת פנים הרופא מסלק את עודפי השומן והעור ובכך עור הפנים יהפוך לחלק ורענן הרבה יותר מכפי שהיה.

מטופלים אשר סובלים מסנטר כפול, קמטים בעור, לחיים שמוטות ועוד עשויים בהחלט למצוא פתרון אידיאלי לבעייתם, כאשר איכות התוצאה ומידת הטבעיות שתתקבל בסופה תלויה גם באיכות הרקמות של עור המטופל, גמישות העור, חוזק השרירים בפנים ועוד וכמובן במנתח הפלסטי שעל כתפיו מוטלת מלאכת הביצוע של המשימה.

ישנן מספר שיטות לביצוע מתיחת פנים: ניתוח מתיחת פנים קלאסי, ניתוח מיני מתיחת פנים וניתוח חתך קצר.
השוני בין השיטות הוא במספר החתכים המבוצעים ובאורכם. החתכים מותאמים לאזורים בפנים שבהם יש לטפל.
כל אחד מסוגי הניתוחים הנ"ל מתבצע בטכניקות עבודה ייחודיות המתאימות לו.
לפני ביצוע הניתוח, כמו בכל הליך כירורגי, יעבור המטופל סדרת בדיקות עליהן המליץ הרופא, בהתאם למצבו הבריאותי.
במידה והמטופל מעשן, יש להפסיק לעשן תקופה מסוימת לפני הניתוח ולהפסיק ליטול תרופות הגורמות לדילול הדם ותוספי מזון למיניהם, בהתאם להוראות המדויקות שייתן הרופא.
בניתוח מתיחת פנים מתבצעים מספר חתכים על פי תכנון מראש של המקומות אותם רוצים למתוח והאזורים בהם רוצים לטפל.
לרוב יבוצע חתך קטן בקדמת האוזן וחתך נוסף מאחוריה, בכדי למתוח את הפנים, כאשר החתך האחורי עוזר למתיחת אזור הצוואר בעת הצורך.
את החתך מתחילים ברקה דרך קדמת האוזן ועד חלקה האחורי כך שישנה אפשרות לטפל ולמתוח את כל אזורי הפנים.
ניתן במקביל גם להרים את הגבות ולטפל בקמטים שבצידי העיניים ואף לבצע שאיבת שומן בצוואר או לבצע תיקון של האף, הסנטר או האוזניים, על ידי הוספת חתכים בהתאם ושילוב טכניקות ניתוחיות שונות.
ניתוח למתיחת פנים מתבצע בהרדמה כללית בחדר הניתוח, אורך כשלוש שעות ודורש אשפוז של יממה לאחר מכן לצורך השגחה.
לאחר הניתוח ישאיר המנתח נקזים במקומות שנותחו על מנת לנקז דימומים אפשריים ויסיר אותם יום למחרת. יש למרוח משחה אנטיביוטית על החתכים ולחבוש חבישת לחץ לשמירה על המקומות שנותחו.
לאחר ניתוח מתיחת פנים עלול המטופל להרגיש תחושה זמנית של משיכה ואי נוחות בפנים ואף כאב עמום וניתן ליטול משככי כאבים בהתאם להרגשה.
מספר ימים לאחר הניתוח יכולה להופיע בצקת בפנים שתחלוף כעשרה ימים עד שלושה שבועות לאחר ביצוע מתיחת הפנים . ניתן לחזור לפעילות שגרתית לאחר כשבועיים אך יש לקחת בחשבון שהתוצאות הסופיות תיראנה בפנים רק כחודש עד שישה שבועות לאחר ביצוע מתיחת הפנים.

למה לבחור ניתוח פנים במרפאת רובינפור?

ניתוחי פנים היא אחת ההתמחויות הייחודיות שלנו מרפאת ד"ר מנו רובינפור היא מתיחות פנים, ביצוע ניתוח מתיחת הפנים בשיטה ייחודית והחדשנית המתמקדת בתלת הממדיות של הבעות הפנים של המטופל, ושמירה על מראה טבעי גם ביצוע הטיפול. מרפאת ד"ר רובינפור מתמחה בכל מגוון הטיפולים האסתטיים, כירורגיים ולא-כירורגיים כאחד.
עם ניסיון מצטבר של שנים רבות וגישה רפואית מקצועית מעל הכל, המרפאה נותנת מענה מותאם אישית לכל צורך אסתטי, מטיפול קצר בקליניקה ועד ניתוחי פנים מורכבים.

למידע נוסף על ניתוחי פנים ולקביעת תור חייגי: 03-7678008 או שלחי לנו הודעה באתר >>