טכניקה חדשה לשימור תוצאות ניתוח פנים

טכניקה חדשה לשילוב בניתוחי פנים – לשימור תוצאות הניתוח לטווח ארוך יותר

 

אצל כ-20 אחוזים מן האנשים אשר עוברים ניתוח מתיחת פנים אנחנו מזהים תופעה המתרחשת כחודש וחצי או חודשיים לאחר הניתוח, כאשר עור הפנים אשר נמתח במהלך הניתוח, סובל לפתע מריפיון והמתח שבו משתחרר.

התופעה יכולה להתרחש בשל שינויים גדולים בקולגן התת עורי אצל האדם אשר עבר את ניתוח בפנים, או בשל ירידה גדולה במשקל אשר קרתה לאחר הניתוח.

התופעה, הנקראת בשפה הרפואית STRESS LAXATION מעידה על אובדן של קולגן ואלסטין מתחת לעור הפנים.

התופעה מבהילה כמובן את האנשים אשר עברו את הניתוח, ויוצרת אצלם חשש גדול כי המתח של העור ימשיך וייחלש וכי תוצאות הניתוח לא ישמרו כמצופה.

כאשר מדובר בכירורג פלסטי מנוסה בעל ניסיון עשיר במיוחד של ניתוחי פנים, ניתן להעריך מראש אצל אילו אנשים תקרה התופעה הזו, על פי מספר פרמטרים קליניים.

במיוחד לצורך טיפול בתופעה זו, פיתח ד"ר רובינפור מערכת תת עורית של קשרים ותפרים, אותה הוא בונה במהלך הניתוח אצל אנשים אשר הוא מעריך בהסתברות גבוהה שיסבלו מן התופעה של ריפיון העור מספר שבועות לאחר הניתוח.

מערכת הקשרים והתפרים לא משפיעה על העור עצמו, או על התוצאה הסופית של הניתוח ואינה נראית לעין בשום אופן.

במידה ומתברר כי המטופל או המטופלת אשר מגיעים לביקורת 6-8 שבועות לאחר הניתוח, אכן סובלים מנפילה במתח של עור הפנים ומריפיון, עושה ד"ר רובינפור שימוש במערכת הקשרים התת עורית אשר הכין מראש, ובטיפול פשוט של דקות ספורות בקליניקה הוא מחזיר לעור הפנים שוב את המתח המבוקש ואת המראה ההדוק ותוצאה הרצויה לאחר הניתוח

לפרטים נוספים לגבי ניתוחים נוספים וטכניקות לשימור תוצאותיהם – מוזמנים ליצור איתנו קשר

 

Call Now Button