מתיחת צוואר שנשמרת לאורך שנים

הכירו את הטכניקה הניתוחית החדשה שתשמר היטב את תוצאות מתיחת הפנים והצוואר שלכם

טכניקה כירורגית חדשה, בקרב כירורגים פלסטיים המתמחים במיוחד במתיחות פנים וצוואר

מאפשרת שמירה של תוצאה מרשימה גם בצוואר לאורך שנים

 

ניתוחי הפנים והצוואר היוו מאז ומתמיד את אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים והמבוקשים ביותר מכירורגים פלסטיים מומחים, בשל המענה שהם נותנים למגוון רחב של תופעות אשר לא ניתנות לטיפול באמצעות פרוצדורות אסתטיות שאינן כירורגיות, או ניתנות לטיפול באופן חלקי בלבד.

בשונה מטיפולי אסתטיקה לא-כירורגיים, נשמרת התוצאה של מתיחות פנים כירורגיות לזמן רב יותר, ובאופן מלא יותר.

מתיחות הפנים והצוואר היו ונשארו אחת הפרוצדורות הפלסטיות הנפוצות ביותר בקרב נשים, ולאחרונה הולך ועולה הביקוש להן גם בקרב גברים, אשר הבינו את מידת השיפור שהם מעניקים למראה הפנים והצוואר ואת איכות התוצאה.

קיימת חשיבות רבה למידת ניסיונו של הכירורג הפלסטי המבצע את הניתוח, ולכך שהניתוח מתבצע אצל כירורג פלסטי המתמחה באופן ספציפי במתיחות פנים וצוואר, בשל הטכניקות הכירורגיות המתקדמות שבאפשרותו להציע למגוון רחב של בעיות אסתטיות הנתפסות כבעייתיות במיוחד.

אחת מן התופעות האסתטיות אשר נחשבה מאז ומתמיד למאתגרת במיוחד היא התופעה של צוואר רפוי ונפול.

בעבר, גם לאחר ניתוחי מתיחת פנים וצוואר, שבמסגרתם היה הצוואר מטופל באופן יסודי, שריר הצוואר היה עובר מתיחה, תפירה וחיבור, החזרה של שרירי הצוואר למצבם המקורי והרפוי יחסית היתה מהירה מאוד, תוך שנים ספורות בלבד.

בין 40-45% מן המטופלים אשר היו עוברים ניתוחי פנים וצוואר, היו מתלוננים תוך שנתיים עד שלוש שנים על חזרתו של הצוואר המתוח למצבו הרפוי המקורי, טרום הניתוח.

הסיבה לכך היתה שטונוס שרירי הצוואר הוא גבוה במיוחד באופן טבעי, בשל תפקידו של הצוואר שהוא בעל דינמיות גבוהה, זז ומתכווץ לכל הכיוונים אינספור פעמים כאשר האדם ער.

טכניקה ניתוחית חדשנית אשר אומצה לאחרונה על ידי כירורגים פלסטיים המתמחים במיוחד בניתוחי פנים וצוואר, ומבוצעת ע"י ד"ר רובינפור, פותרת את האתגר הנובע מן המתח הטבעי המובנה של שרירי הצוואר בכך שהיא מבצעת חתך והפרדה באמצעו של השריר, ובכך מורידה את טונוס השריר ופותרת את אחת הבעיות הקשות ביותר שהיו נפוצות בניתוחי צוואר בעבר.

כך, בדומה לתוצאה המרשימה של מתיחת הפנים הכירורגית הנשמרת למשך שנים רבות, נהנה היום גם הצוואר לאחר מתיחת צוואר ממראה מתוח, צעיר ורענן המשתמר לאורך זמן, הודות למומחיות העמוקה של כירורגים פלסטיים מומחים המתמחים במיוחד במתיחת פנים וצוואר.

 

 

 

 

Call Now Button