ניתוחי חזה

מרפאת ד"ר רובינפור מציעה מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים לחזה, הכוללים בין היתר ניתוחי הגדלת חזה, הרמת חזה והקטנת חזה לנשים.
יתכנו גם שילובים של הסוגים השונים, על פי הצורך, כמו למשל ניתוח הקטנה והרמת חזה.
הקליניקה מציעה גם ניתוח להקטנת חזה גברי, ההולך וצובר פופולריות בעשורים האחרונים, בהתאם למגמה הכללית של עליה בביקוש לטיפולים אסתטיים בקרב גברים בני כל הגילאים.
בכל הניתוחים אנו מקפידים כמובן על טכניקות ביצוע המסייעות לצמצום זמן ההתאוששות למינימום ההכרחי והמביאות לתוצאות הטובות ביותר, על שימוש בשתלים המומלצים והבדוקים ביותר, בעלי כל האישורים הבינלאומיים הקיימים, וכמו בכל טיפול שאנו מציעים - על יחס אישי ועל מקצועיות ללא פשרות.

ד"ר רובינפור עונה לשאלות נפוצות לגבי ניתוחי חזה

ניתוחים פלסטיים להגדלת חזה הם ניתוחים מבוקשים מאוד, והביקוש להם הולך ועולה בהתמדה.
חשוב להדגיש כי עצם הפופולריות שלהם אינה הופכת אותם לניתוחים פשוטים אשר ניתן להקל בהם ראש.
ניתוח פלסטי בחזה הוא ניתוח הדורש מיומנות גבוהה מהכירורג הפלסטי המבצע אותו, ועל כן רצוי מאוד שהכירורג יהיה בעל ותק וניסיון רלוונטי.

ניתוח להגדלה ו/או הרמה של השדיים.

ברוב המקרים, ניתוח להגדלת חזה יכלול גם הרמה של החזה.
חשוב מאוד לציין כי ניתוח המשלב הגדלה של השדיים עם הרמה שלהם נחשב לניתוח מורכב יותר, המצריך מיומנות מיוחדת של המנתח הפלסטי.
ניתוח הגדלת חזה מתבצע בהרדמה כללית ונמשך בממוצע כשעה.
במהלך הניתוח, מבוצע חתך באחד מהמיקומים הבאים, על פי שיקולי המנתח: קפל תת שדי, היקף תחתון של העטרה או בית השחי.
בשלב הבא, מייצרים כיס תת בלוטי או תת שרירי ומכניסים אליו שתל מתאים.
לאחר מיקום השתל, מבצעים סגירה של המקום.

גודל השתל נקבע על בסיס מספר רב של קריטריונים, כגון רוחב בית החזה של האישה, גובהה, כמות רקמת השד הקיימת, רצונה של המטופלת ועוד.

בחירת גודל השתל והתאמתו הן החלטות רפואיות, ולכן אמורות להיקבע על ידי הרופא.
לא מדובר בהחלטה שרירותית ומוכתבת. כאמור, הרופא יבחן מספר שיקולים לפני בחירה השקל, וייתן גם משקל משמעותי לרצונה של המטופלת.
אולם, התחשבות הרופא ברצונה של המטופלת תיעשה בגבולות סבירים. במידה והרופא חושב שגודל השתל אינו פרופורציונלי וכי הממדים המבוקשים אינם מתאימים, עליו לשקול שלא לבצע את הניתוח. תהיה זו אחריותו של הרופא שלא להיכנע לרצון המטופלת ולסרב לבצע ניתוח במקרים חריגים כאלו.
חשוב גם לדעת ולזכור כי אחוז הסיבוכים עולה ביחס ישר לגודלו של השתל.

כאמור, הניתוח אורך כשעה ומתבצע בהרדמה כללית.
לאחר השלמת הניתוח, המנותחת מאושפזת באשפוז יום אמבולטורי למשך כ-6 שעות.
לאחר השחרור לביתה צפויה למנותחת תקופת החלמה שאורכה והקשיים הכרוכים בה תלויים בגורמים שונים, בהם מיקומו של השתל, גודלו, ומצב העור טרום הניתוח.
ברוב הגדול של המקרים, לאחר שבוע מיום הניתוח, תוכל המטופלת לחזור לעבודה לא מאומצת.
חזרה לתפקוד מלא ועבודה מאומצת תתאפשר לרוב לאחר שבועיים עד שלושה שבועות.
פעילות גופנית משמעותית וטבילה בים או בבריכה אסורים למשך שישה שבועות.

ניתוח מוצלח הוא עניין של הגדרה, ותלוי בציפיות המנותחת.
בהקשר זה, למנתח יש תפקיד חשוב ביותר. עליו להבהיר למנותחת את התוצאות האפשריות ולוודא כי היא מבינה מהי התוצאה שסביר כי תתקבל,
לאחר הניתוח.
מנתח מיומן ומנוסה יודע לזהות מתי האישה אינה מועמדת מתאימה לניתוח. למשל, כאשר הציפיות שלה אינן ריאליות.
אם המנתח לא מצליח לחבר אתת האישה למציאות, וטיפול רגשי-נפשי מתאים אינו עוזר, עדיף למנתח לסרב לבצע את הניתוח, כדי לא לגרום נזק למטופלת.

למרבה הצער, לא.
נשים לאחר ניתוח ייהנו משמירת התוצאות למשך שנים רבות, אולם שינויים תכופים וקיצוניים במשקל הגוף, הריון ו/או הנקה, יגרמו לצניחה של השדיים, עם או בלי שתל.
כמו כן, כוח המשיכה ממשיך לעבוד, ואט אט, השדיים יאבדו מגובהם. אולם תהליך זה נמשך זמן, ולא מגיע למצב שהיה קיים טרום הניתוח.

לא קיימת הגבלה רפואית לגבי גיל מקסימלי לניתוח הגדלת חזה, והדבר תלוי בעיקר ברצון האישה ובבריאותה הכללית.

ניתוח הגדלת חזה והרמה של השדיים הוא ניתוח פופולרי ומבוקש מאוד. יחד עם זאת, ביצועו הנפוץ אינו הופך אותו לניתוח פשוט. מדובר בניתוח מורכב, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בהגדלת חזה המשולבת עם הרמה. לפיכך, יש לפנות למנתח פלסטי מיומן ובעל ניסיון, יש להיות מודעים להשלכות הניתוח, מהלכו, סיבוכיו האפשריים, ותהליך ההחלמה ממנו. במרפאת ד"ר רובינפור מתבצעים מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים כגון: ניתוחי הגדלת חזה, הרמת חזה והקטנת חזה.

למידע נוסף בנושא ניתוחי חזה ולקביעת תור חייגי: 03-7678008 או שלחי לנו הודעה באתר >>

Call Now Button