ניתוחים לעיצוב הגוף

ד"ר מנו רובינפור

המודעות לאורח חיים בריא הולכת וגוברת ואיתו הרצון למראה אסתטי וחיטוב הגוף, וכן שיפור המראה. תופעה זו מעסיקה נשים וגברים בכל גיל וכיום רבים מעוניינים לעצב ולחטב את גופם באמצעות מגוון הטיפולים הרחב המוצעים לשיפור מראה הגוף.
ניתוחים לעיצוב הגוף נמצאים בעלייה מתמדת, תורמים רבות לתחושת דימוי הגוף ולחיזוק הבטחון העצמי.

אילו טיפולים וניתוחים לעיצוב הגוף מציע ד"ר רובינפור

הטיפולים הפופולריים והמבוקשים ביותר הינם:

שאיבת שומן – ניתוח שאיבת שומן נחשב להליך כירורגי נפוץ ובטוח, הניתוח מתאים למטופלים בריאים ללא עודף משקל שעור גופם אלסטי יחסית. המנתח מבצע נקבים זעירים באזורים הנבחרים מראש, הוא מחדיר תמיסה עם חומרי הרדמה וחומרים לכיווץ כלי הדם ובאמצעות צינורית ייעודית הוא שואב את השומן ומעצב את האזור.
מתיחת בטן – הניתוח מיועד למטופלים הסובלים מעודפי עור ושומן באזור הבטן בעקבות לידות והריונות או ניתוח קיסרי. או בעקבות ירידה דרסטית במשקל, כמובן שבמקרים של ירידה דרסטית במשקל יש צורך בניתוח מתיחת בטן היקפית, בה ד"ר רובינפור מסיר עודפי עור ושומן בחגורת הבטן.
הניתוח מבוצע בהרדמה מלאה. במהלך ניתוח מתיחת בטן ד"ר רובינפור מהדק את שרירי הבטן וממקם מחדש את הטבור.
ד"ר רובינפור מציע ניתוח מיני מתיחת בטן, ניתוח פשוט וקל יחסית המשפר את מראה הבטן התחתונה לאחר ניתוח קיסרי.
מתיחת זרועות – הניתוח מיועד לנשים ולגברים הסובלים מדלדול העור בזרועות, הנוצרים עקב השפעות הגיל, גנטיקה וירידה דרסטית במשקל. ד"ר רובינפור מקפיד למקם את הצלקת בחלק נסתר של הזרוע ככל שניתן.בנוסף מציע טיפול לייזר לטשטוש מראה הצלקת לאחר הניתוח.

עיצוב שדיים – מתבצע על ידי הרמת שדיים עם או בלי שתלים וניתן לשלב את הניתוח עם פרוצדורות ניתוחיות נוספות כגון מתיחת זרועות או מתיחת בטן.

הצרת היקפים בירכיים – מתבצע על ידי הסרת עודפי עור ושומן בחלק הפנימי של הירכיים.

ד"ר רובינפור מקפיד למקם את הצלקת בחלק נסתר של הירך ככל שניתן. ומציע טיפול לייזר לטשטוש מראה הצלקת.

ד"ר רובינפור מציע מגוון רחב של ניתוחים לעיצוב הגוף שמתבצעים לאחר אבחון מקצועי ובהתאמה אישית לרצונות ולשאיפות של המטופל או המטופלת. היכנסו לעמוד הטיפול המתאים לכם

שיטות נוספות לעיצוב הגוף

ד"ר רובינפור מציע טיפולים נוספים לחיטוב ולעיצוב הגוף, ניתן לשלב בין מספר שיטות כדי להגיע לתוצאה הרצויה.
השיטות הנוספות לעיצוב הגוף שנחשבות לפופולריות מאוד הן:

הקפאת שומן – טיפול חדשני המבוסס על הקפאת והמסת שומנים באמצעות קור. תאי השומן התת עורי מתפרקים בעת חשיפתם לקור עז, והשומן המופרש מהגוף בתהליך טבעי והדרגתי.
הזרקת שומן – מטפל בהחלקת טקסטורת העור ואידיאלי למילוי שקעים וטיפול בצלוליט.
העלמת ורידים – ד"ר רובינפור מציע טיפול להעלמת ורידים ונימים באמצעות הזרקות.
הרמת והגדלת ישבן – עיצוב הישבן הפך להליך נפוץ בקרב נשים, עקב משפיעניות רשת וכוכבות מוכרות כמו קים קרדשיאן. ניתן להרים, להגדיל ולעצב מחדש את הישבן בטכניקות שונות.

תופעות לוואי לאחר ניתוחים לעיצוב הגוף

טיפולים וניתוחים לעיצוב הגוף כדוגמת מתיחת בטן, מתיחת זרועות, עיצוב שדיים, שאיבת שומן, העלמת ורידים ועוד, מבטיחים מראה אסתטי מרשים ותוצאות הנשמרות לאורך זמן.
כמו בכל ניתוח והליך פולשני, יש תופעות לוואי ונדרשת תקופת החלמה, לרוב זמן ההחלמה קצר וניתן לחזור לשגרת החיים תוך מספר ימים. תופעות הלוואי הנפוצות לאחר ניתוחי אסתטיקה הם דימום, נפיחות, כאבים, שטפי דם, הפרשות, ובמקרים נדירים זיהום.
יש לציין כי הצלחת הניתוח תלויה בין היתר במיומנות הרופא ובנוסף יש לשמור על תזונה נכונה בשילוב פעילות גופנית מספקת.

ד"ר רובינפור הינו מומחה לכירורגיה פלסטית ולרפואה אסתטית, מהמובילים בישראל.
רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים אסף הרופא.

מנהל מרפאה לרפואה אסתטית ברמת החייל, בה הוא מציע את כל מגוון הטיפולים המתקדמים בתחום האסתטיקה.

ד"ר רובינפור, ביצע ממרום 30 שנות ניסיון ככירורג פלסטי, את כל מגוון הניתוחים הפלסטיים האפשריים הדורשים ניסיון כירורגי רב, במהלכן פיתח טכניקות עבודה ייחודיות שהפכו מודל לחיקוי.

ד"ר רובינפור מקפיד להשתתף בכנסים והשתלמויות מקצועיים בכירורגיה פלסטית ורפואה אסתטית במרכזים מובילים בארץ ובעולם והוא מעודכן בכל הגישות הניתוחיות והטיפולים האסתטיים. ד"ר רובינפור ביצע עד היום בהצלחה אלפי ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה, הידע והניסיון הרב שצבר הובילו אותו לפתח טכניקות טיפול חדשניות ומתקדמות.

טיפולי הזרקות של חומרי מילוי להצערת עור הפנים, בשימוש החומרים המתקדמים והבטוחים ביותר, מתבצעים במרפאה של ד"ר רובינפור ברחוב הברזל ברמת החייל.

התקשרו לייעוץ