הצרת היקפים בהקפאת שומן

ד"ר מנו רובינפור

המודעות לאורח חיים בריא ותקין הולכת וגוברת ואיתה הרצון למראה אסתטי יותר של הגוף ולחיטובו. תופעה זו מעסיקה גברים ונשים רבות בכל גיל וכיום רבים מעוניינים לעצב ולחטב את גופם באמצעות מגוון הטיפולים הרחב המוצע לשיפור מראה הגוף. ניתוחים לעיצוב הגוף הביאו לעלייה מתמדת בבטחון העצמי בקרב המטופלים שעברו אותו, ותורמים רבות לתחושת הבטחון העצמי ודימוי הגוף. מרפאתנו מציעה מגוון ניתוחים וטיפולים התורמים לעיצוב הגוף ומשנים את חייהם של המטופלים מן הקצה אל הקצה, ביניהם תהליך הקפאת שומן והצרת ההיקפים.

מה הוא טיפול להצרת היקפים בהקפאת שומן?

אפשרות שניתן היה לשקול בעבר הייתה ההליך הכירורגי של שאיבת שומן. מדובר בהליך יעיל למדי שמאפשר שאיבה של עד 2-3 ליטרים של שומן מאזורים שונים בגוף. ההליך הוא פולשני, מבוצע בהרדמה ודורש זמן החלמה. במהלך תהליך ההשמנה של הגוף נוצרים תאי שומן חדשים, אשר אינם נהרסים כשאנו יורדים במשקל אלא פשוט מאבדים חלק מנפחם, נותרים במקומם ומסוגלים להמשיך ולאגור שומנים במקרה הצורך. כך, מי שסובלים ממצבורים של משקל עודף באזורים אופיינים (הבטן התחתונה, הישבנים, הגב, הזרועות, הירכיים וכדומה) לא יכולים להיפטר מתאי השומן שמחכים להתמלא מחדש, גם אם יירדו במשקל.

עם זאת, מסתבר כי תאי שומן, בניגוד לתאים אחרים בגוף, רגישים לקור. תאי השומן מתים מחשיפה לטמפרטורות נמוכות – בעוד תאים אחרים בקרבת מקום אינם נפגעים. התהליך של הקפאת שומן הורג חלק ניכר מתאי השומן וכך מפחית היקפים כמו גם מפחית את הסיכון להשמנה מחדש באזור, כמובן תוך שמירה על תזונה בריאה ונכונה ופעילות גופנית מתאימה.

 

באיזה אזורים בגוף מומלץ לעבור תהליך הקפאת שומן?

מדובר בהליך סובייקטיבי לכל הדעות, אך מרבית המטופלים אשר מגיעים למרפאתו של ד"ר רובינפור מעוניינים לעבור אותו באזורים כדוגמת מצבורי השומן באזור החסה, הבטן והירכיים. גם גברים שעוסקים בספורט באופן קבוע אך מתקשים להיפטר ממצבורי שומן בעייתים כגון כרס קטנה או מצבורי שומן באזור החזה מדווחים על תוצאות מעולות כתוצאה מטיפול הקפאת שומן.

מה ההבדל בין הקפאת שומן לשאיבת שומן?

בעוד שהליך שאיבת שומן הוא למעשה ניתוח המתבצע בהרדמה כללית עם עלות בינונית-גבוהה וזמן החלמה ארוך ומייגע הכולל לבוש בחליפת לחץ וכאבים ושטפי דם, הליך הקפאת שומן לרוב מתבצע במרפאה מוסמכת ללא הרדמה כלל בטיפול קצר וממוקד, ללא תקופת החלמה ארוכה וללא איסור על חזרה לפעילות גופנית, עם סיכוי קטן יותר להופעה של אי-סדירות של העור ושקעים.

איזו שיטה מרפאתנו מציעה לטיפול?

מרפאתו של ד"ר רובינפור מציעה טיפול חדשני המבוסס על הקפאת והמסת שומנים באמצעות קור שנקרא Cooltech. כאמור, הוכח שקור בטמפרטורות מסוימות ממיס את תאי השומן והתאים האלו נספגים ע"י כדוריות דם אדומות בתום הטיפול. הטיפול במכשירי COOLTECH מותר רק במרפאות מוסמכות ובהשגחת ובפיקוח רופאים בלבד. השיטה בדוקה ומוכחת והחזרה לשגרה מיידית עם תום הטיפול, ללא כל הגבלה או תופעות לוואי. ההליך הטיפולי הינו פשוט, קצר ונקודתי מתבצע במרפאה ללא כאבים ונמשך כשבעים דקות.

מהן ההכנות לטיפול?

אין צורך בהיערכות מיוחדת – הטיפול אינו מתבצע בהרדמה ואינו פולשני, ועל כן לא נדרש צום ואין חובת הפסקת עישון, כך שכל מה שתצטרכו לעשות הוא לפנות קצת יותר משעה כדי לעבור את הקפאת השומן. למעשה ההמלצה היחידה היא למצוא דרך להעביר את השעה הזו בזמן שמכשיר ה- COOLTECH עושה את עבודתו. לאחר כמה דקות, עד שמתרגלים לקור, ניתן לנצל את הזמן לטובת קריאה, משחק בסמארטפון, נמנום קל, מחשבות קיומיות וכו'. הטיפול נמשך כשעה וכמה דקות, וכדי לנצל אותה באופן המיטבי מבחינתכם כדאי להקדיש לזה מעט מחשבה וכך להרוויח לא "רק" מראה מרשים יותר אלא גם זמן איכות שלכם עם עצמכם.

החלמה ותוצאות הטיפול

כאמור, תהליך ההחלמה הוא מיידי וניתן לחזור לשגרה מיד לאחר הטיפול, ללא כל הגבלה או תופעות לוואי. ניתן לראות את תוצאות הטיפול לאחר שבועיים.

מדובר בהליך פופולרי מאוד בתקופה האחרונה שגברים ונשים רבים מעוניינים לעבור אותו, ובזכות טכנולוגיות חדשניות וטיפול יסודי כמו במרפאתנו, ביכולתם לעשות זאת ללא חשש בריאותי ותוך הנאה מהתהליך החדשני והייחודי הנ"ל.

לטיפולים נוספים של ד"ר רובינפור היכנסו לעמוד עיצוב הגוף

 

לפרטים על הצרת היקפים בהקפאת שומן וקביעת תור לייעוץ צרו קשר באתר או בטלפון: 03-7678008

דוקטור רובינפור מדגים בסרטון את הטיפול הצרת היקפים בשיטת COOLTECH

נגן וידאו אודות דוקטור רובינפור רופא פלסטיקאי מומחה

ד"ר רובינפור הינו מומחה לכירורגיה פלסטית ולרפואה אסתטית, מהמובילים בישראל.
רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים אסף הרופא.

מנהל מרפאה לרפואה אסתטית ברמת החייל, בה הוא מציע את כל מגוון הטיפולים המתקדמים בתחום האסתטיקה.

ד"ר רובינפור, ביצע ממרום 30 שנות ניסיון ככירורג פלסטי, את כל מגוון הניתוחים הפלסטיים האפשריים הדורשים ניסיון כירורגי רב, במהלכן פיתח טכניקות עבודה ייחודיות שהפכו מודל לחיקוי.

ד"ר רובינפור מקפיד להשתתף בכנסים והשתלמויות מקצועיים בכירורגיה פלסטית ורפואה אסתטית במרכזים מובילים בארץ ובעולם והוא מעודכן בכל הגישות הניתוחיות והטיפולים האסתטיים. ד"ר רובינפור ביצע עד היום בהצלחה אלפי ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה, הידע והניסיון הרב שצבר הובילו אותו לפתח טכניקות טיפול חדשניות ומתקדמות.

טיפולי הזרקות של חומרי מילוי להצערת עור הפנים, בשימוש החומרים המתקדמים והבטוחים ביותר, מתבצעים במרפאה של ד"ר רובינפור ברחוב הברזל ברמת החייל.

 

לפרטים על הצרת היקפים בהקפאת שומן וקביעת תור לייעוץ צרו קשר באתר או בטלפון: 03-7678008

התקשרו לייעוץ