טיפול למתיחת עור רפוי

עם השנים והגיל, הגוף מתחיל לגלות את סימני ההזדקנות, וניתן להבחין בתופעה המוכרת של עור רפוי באזורים שונים כמו הפנים, הבטן, הירכיים, הזרועות, הישבן, הצוואר ועוד. עור הגוף משפיע על המראה האסתטי של האדם, כאשר עור חלק ומתוח משווה מראה צעיר, מושך ואסתטי, לכן נשים וגברים כאחד מחפשים פתרונות וטיפולים יעילים למיצוק, למתיחת ולהידוק העור.
תופעת העור הרפוי מטרידה נשים וגברים בטווח רחב של גילים, לרוב החל מהעשור השלישי או הרביעי לחייהם. העור הרפוי נגרם מסיבות שונות כגון: הריונות, שינוי במבנה הגוף, דיאטה, פגעי מזג האוויר, תהליכי הזדקנות טבעיים, תזונה לקויה, מחלות ועוד. לשמחתנו הרפואה הפלסטית והאסתטית מציעה פתרונות מתקדמים ואיכותיים לשיפור מראה העור, יש גם תכשירים קוסמטיים שונים אך הפתרון המומלץ הוא להגיע למרפאה של ד"ר רובינפור כדי לעבור אבחון מקצועי ומעמיק ולקבל ייעוץ וסיוע בבחירת הטיפול הנכון והמתאים ביותר.

מה גורם לתופעת העור הרפוי?

העור הוא האיבר הגדול ביותר בגוף האדם, הוא חשוף לנזקי מזג האוויר ולשינויים בגוף, ויש לו תפקידים חשובים כמו שמירה על טמפרטורת הגוף, הגנה מפני זיהומים, הפרשת זיעה ופסולת, חישה ועוד. העור מתאים את עצמו לשינויים שהאדם עובר כמו השמנה או הרזיה, הריון וכו', אך עם השנים העור מאבד מגמישותו ומתקשה לחזור לצורה המקורית, לכן נוצרים עודפי עור הפוגעים במראה.

הסיבות העיקריות לעור רפוי הן:

גיל – עם השנים נוצרים עודפי עור, העור פחות גמיש והגוף מייצר פחות אלסטי וקולגן האחראים על אלסטיות העור. גם השומן התת עורי מאבד נפח לכן רקמות החיבור נחלשות ונוצר המראה של עור נפול ורפוי.
גנטיקה – נטייה גנטית משפיעה על אלסטיות העור ולתופעות כמו קמטים ועור נפול ורפוי בירכיים, בזרועות, בצוואר ובפנים.
מין – לנשים יש עור דק יותר בהשוואה לגברים לכן יכולת ההתכווצות של העור נמוכה יותר.
אורח חיים – תזונה לקויה, היעדר פעילות גופנית, עישון, חשיפה ממושכת לשמש, חוסר בשתיית מים וכו, כל אלו ועוד משפיעים על מראה העור וגמישותו.

היכן בולטת תופעת העור הרפוי?

אפשר להבחין בעור נפול ורפוי בעיקר באזור הברכיים, הירכיים, הזרועות, הצוואר, הפנים, הישבן והבטן. העור הרפוי בבטן נוצר עקב הריונות ו/או דיאטות קיצוניות וירידה דרסטית במשקל. עור רפוי בזרועות נוצר בגלל ירידה משמעותית במשקל או מסיבות גנטיות, ובירכיים ובברכיים התופעה קורית עקב ירידת משקל משמעותית, דלקות עור, גנטיקה וכו'. גם רקמת השד מאבדת נפח וצורה ונשים רבות סובלות ממראה של חזה נפול, וגברים ונשים סובלים מצניחת עור הפנים והצוואר.

דרכי טיפול בקליניקה של ד"ר רובינפור

ד"ר רובינפור מציע מגוון דרכים ושיטות טיפול למיצוק, להידוק ולמתיחת העור. לאחר אבחון ושיחת ייעוץ מחליטים על הטיפול המתאים כדי להשיג את התוצאות הרצויות, כמובן לאחר תיאום ציפיות והסברים מפורטים על ההליך, הסיכונים והסיבוכים אפשריים.
אחד הטיפולים היעילים להידוק ולמתיחת העור הוא בשיטת ThermiTught, זו פרוצדורה זעיר פולשנית המבוססת על גלי רדיו, הטיפול תורם להידוק העור גם בשכבות העמוקות, השיטה מתאימה להידוק ולמתיחת עור הצוואר, הפנים (חלק תחתון) ועוד. מאפייני הטיפול:
טיפול מהיר ויחיד האורך 60-30 דקות בלבד.
פתרון מצוין להידוק ומתיחת העור הרפוי.
התאוששות קלה ומהירה.
תוצאות מעולות הניכרות לעין תוך זמן קצר.

ניתוחים מומלצים לתיקון העור הרפוי

במרפאה של ד"ר רובינפור מתמחים בניתוחים שונים להידוק ומתיחת העור הרפוי. הניתוחים המומלצים להידוק ומתיחת העור הם:
מיני ליפט או מתיחת פנים מלאה, אפשר לשלב פרוצדורות נוספות כמו שאיבת שומן, השבת נפח, פיסול קו סנטר, הרמת עפעפיים ועוד.
מתיחת צוואר בשיטה ייחודית שפותחה על ידי ד"ר רובינפור.
ניתוח הרמת חזה.

ניתוחים שעברו בהצלחה בקליניקה לתיקון עור רפוי  לפני ואחרי

ניתוח עפעפיים לפני ואחרי

מתיחת פנים לפני ואחרי

התקשרו לייעוץ